Prodavačka masa a uzenin do rodinného řeznictví - Vsetín

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj, Vsetín
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Prodej masa a uzenin
• Péče o zboží, kontrola trvanlivostí
• Úklid pracoviště

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP
• Plat 18000 Kč - 24000 Kč, možnost dále navýšit příjem odpracovanými přesčasovými hodinami
• Benefity: 116 Kč stravenky/den, příspěvek na penzijní fond 1200 Kč/měsíc
• Ranní směna 5:00-12:00
• Odpolední směna 11:30-20:00
• Každý pátek 5:00-20:00
• Každých 14 dní sobota 5:00-14:00
• Místo výkonu práce: Smetanova 1304, 755 01 Vsetín a Jablůnka 274, 756 23 Jablůnka

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Rodinné řeznictví a uzenářství ve Vsetíně.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání v oboru prodavačka nebo příbuzný obor
• Praxe v prodeji masa a uzenin - nutná
• Příjemné vystupování, schopnost nabídnout zboží (pultový prodej)
• Dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 3306121   Datum zveřejnění: 8.2.2018