Skladník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
19 000 - 31 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příjem zboží na sklad
Výdej zboží ze skladu
Udržování skladu
Přejímka, bezchybná manipulace se zbožím ve skladu a inventarizace zboží
Jednoduchá práce se čtečkou kódů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Budete součást stabilní a stále prosperující společnosti - 25 let na trhu
Budujeme tým a atmosféru spolupráce
Nabízíme interní vzdělávací programy a možnost profesního růstu
Nabízíme motivující fixní plat 19 000 – 31 000 Kč, po zapracování motivační variabilní složka mzdy
Budete mít možnost získat další ohodnocení dle výsledků
Příspěvek na stravování
Benefitní systém Cafeterie po jednom odpracovaném roce
Místo pracoviště: Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, provozující velkoobchodní a maloobchodní prodej elektromateriálu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladník.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

společnost, provozující velkoobchodní a maloobchodní prodej elektromateriálu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vstřícné a slušné vystupování
Vysoké pracovní nasazení
Loajalita a samostatnost
Zodpovědnost a spolehlivost
Fyzická zdatnost
Trestní bezúhonnost
Praxe ve skladu na obdobné pozici výhodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 3307078   Datum zveřejnění: 9.2.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   19 000 - 31 000