Obchodní zástupce-železářský sortiment

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Praha, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Péče o stávající zákazníky a akvizice nových
• Návštěvy u klientů a zabezpečování kompletního servisu
• Tvorba objednávek, řešení reklamací, otázek a požadavků

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP (nebo IČO)
• Motivující platové ohodnocení (fix + provize z prodeje)
• Příspěvek na stravování
• K dispozici firemní vůz (i pro soukromé účely), notebook, mobil – dle domluvy
• Úvodní zaškolení a pravidelné produktové školení
• 30 dní dovolené
• Po zapracování nezatěžujeme zbytečnou administrativou
• Home office
• Flexibilní pracovní doba
• Nástup: ihned
• Místo výkonu práce: Západočeský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Severočeský kraj a Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, slovenskou společnost, která se orientuje na import a export stavebního a nábytkového kování, plastových sítí a pletiv, bytových a kuchyňských doplňků a zahrádkářských potřeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce - železářský sortiment.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Slovenská společnost, která se orientuje na import a export stavebního a nábytkového kování, plastových sítí a pletiv, bytových a kuchyňských doplňků a zahrádkářských potřeb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. SŠ vzdělání
• Praxe na obdobné pozici, v železářském sortimentu – výhodou
• Technickou zdatnost a orientaci
• ŘP sk. B
• Uživatelská znalost (MS Office, internet)
• Vlastní automobil a notebook - výhodou
• Časová flexibilita, ochota cestovat
• Loajalita vůči zaměstnavateli

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3308258  Datum zveřejnění: 12.2.2018