Elektromechanik / mechanik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Hodonín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajišťování oprav zařízení a zodpovědnost za jejich provozuschopnost včetně včasného objednání náhradních dílů
Provádění pravidelných servisních zásahů u výrobních linek & seřizování strojů (výrobních linek) dle výrobních specifikací
Práce ve 3 směnném a nepřetržitém provozu, 7,5 hod / směna

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce na HPP
Benefity: příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování, extra příplatky za směnnost, vzdělávání
Místo výkonu práce: Rohatec

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je jednou z největších producentů cukrovinek v České republice, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Elektromechanik / mechanik

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

společnost, která je jednou z největších producentů cukrovinek v České republice

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vyučení v oboru elektromechanik
Zkušenosti v provádění servisní činnosti - výhodou
Zkušenosti v oblasti MaR výhodou (měření a regulace)
Platná vyhláška č.50/1978 Sb. § 5-8 - výhodou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3315662  Datum zveřejnění: 20.2.2018