Úvěrový specialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obchodní jednání s klienty související s ukončením platnosti úrokové sazby primárně telefonickou a e-mailovou formou
• Posuzovaní a schvalování požadované změny
• Vedení evidence a reporting v oblasti klientských podání
• Zodpovědnost za obchodní výsledky týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Získáte zajímavou odměnu za dobře vykonanou práci
• Poskytujeme širokou nabídku zaměstnaneckých výhod
• Moderní, dobře dostupné a příjemné pracoviště
• Fungující a přátelský kolektiv
• Získáte 5 týdnů zasloužené dovolené a až 3 dny zdravotního volna + další zajímavé benefity
• Dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Praha – Radlice, oddělení Retencí

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost zabývající se bankovními a finančními službami, hledáme vhodné kandidáty na pozici Úvěrový specialista.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Společnost zabývající se bankovními a finančními službami.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Středoškolské vzdělání
• Obchodní dovednosti
• Odborná praxe min. 1 až 3 roky (přednostně na obdobné pozici nebo na callcentru)
• Znalost anglického jazyka min. B1
• Dobrá uživatelská znalost MS Office
• Iniciativní přístup k řešení úkolů
• Rychlá orientace v problému, analytické schopnosti, systematičnost a důslednost, kreativní myšlení
• Komunikativní dovednosti, umění naslouchat, schopnost týmové práce
• Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, aktivita, pečlivost
• Zákaznické vnímání (interně i externě)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3316414  Datum zveřejnění: 5.4.2018