Regionální obchodní specialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Akvizice firem a starostů obcí a měst na základě našeho osvědčeného know-how a prověřené databáze (ne podomní prodej)
- Prezentace našich produktů, které klientům přináší snížení nákladů
- Samostatní vedení celého obchodního případu
- Zpracování dokumentace
- Poskytování servisu a poradenství klientům

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Samostatnou a ojedinělou práci na IČO v rostoucí české společnosti
- Zajímavý a originální koncept – ostatní firmy od klientů peníze požadují – my jim je přinášíme. Proto jsou naši kolegové oblíbení a práce je baví.
- Nadstandardní platové ohodnocení
- Motivující provizní systém
- Příspěvek na pohonné hmoty
- Půlroční prémie
- Velkou míru seberealizace a zajištění si finanční budoucnosti
- Možnost postupu na pozici Regionálního ředitele
- Možnost příspěvku na vlastní kancelář
- Kompletní profesionální zaškolení (teorie + praxe v terénu)
- Neustálou podporu vedení firmy a přátelské zázemí v nově budovaném klientském centru
- Možnost nástupu – ihned nebo dle dohody
- Působnost: Morava, Vysočina

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost specializující se na snižování nákladů u obecních majetků firem i u jednotlivých občanů a to hlavně formou výběrových řízení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Regionální obchodní specialista.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost pomáhá firmám a domácnostem snížit náklady v oblasti elektrické energie a zemního plynu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min. SŠ vzdělání
- Praxe v obchodě min. 5 let
- Výborné komunikační dovednosti a cit pro obchod
- Časovou flexibilitu, tah na branku, cílevědomost
- Ochotu cestovat
- ŘP sk. B a vlastní vozidlo výhodou
- Reprezentativní vzhled, týmový hráč, kreativitu a loajálnost

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3316766  Datum zveřejnění: 20.4.2018