Recepční / Asistent/ka poradny

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• telefonická komunikace a objednávání klientů na termíny
• dohled nad zásobami v poradním centru
• inventury a příprava podkladů pro účetní
• vyřizování emailové a telefonické komunikace s klienty
• administrativní pomoc výživovým poradcům v poradním centru
• zodpovědnost za pokladnu (příjem a výdej hotovosti, bezhotovostní transakce přes platební terminál

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí prosperující a silné společnosti
• provoz od pondělí do pátku
• základ + bonusové ohodnocení
• zaměstnaneckou slevu
• moderní pracovní prostředí
• HPP na zkrácenou pracovní dobu na dobu 1 roku, možnost prodloužení (20 hodin týdně + záskok při dovolených)
• místo pracoviště: Praha 1

Informace o náboru

Pro našeho klienta, českou společnost, která je specialistou v oblasti snižování nadváhy, působící na českém trhu od roku 2000, hledáme vhodné kandidáty do nové pobočky v centru Prahy na pozic Recepční / Asistentku poradny.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Česká společnost, která je specialistou v oblasti snižování nadváhy, působící na českém trhu od roku 2000.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• min.SŠ vzdělání
• min. 1 rok praxe
• komunikativní a empatické chování
• pro-klientský přístup
• týmový hráč
• zvládnout práci v Excelu
• zkušenost s platbou hotově a kartou
• preciznost, samostatnost, spolehlivost
• nástup: co nejdříve / nebo dohodou
• objednávky zboží a kancelářských potřeb
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3319813  Datum zveřejnění: 26.2.2018