Obchodně-marketingový manažer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Starostlivost o stávající zákazníky (regionální distributoři – ČR a SR)
Vedení a starostlivost o obchodní zástupce
Aktivní tvorba a realizace marketingových kampaní a akcí (tištěné kampaně a sociální sítě)
Organizování pracovních seminářů pro kadeřnická studia v ČR a SR
Přímá komunikace s obchodním oddělením a jeho vedení
Sledování konkurence a trendů na trhu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavou a kreativní práci na HPP nebo IČO ve stabilní české společnosti s 25 – letou tradicí v oboru
Motivující platové ohodnocení (fix + provize)
Roční bonusová odměna
Služební automobil, notebook, mobil
Příspěvek na stravování
Kompletní profesionální zaškolení
Neustálou podporu vedení
Místo pracoviště: Brno

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost zabývající se distribucí profesionální vlasové a pleťové kosmetiky do kadeřnických salonů v ČR a SR hledáme kandidáty na pozici: Obchodně-marketingový manažer

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

společnost zabývající se distribucí profesionální vlasové a pleťové kosmetiky do kadeřnických salonů v ČR a SR

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Min. SŠ s maturitou
Min. 3 roky praxe v obchodě
Zkušenosti z oboru vlasové kosmetiky – výhodou