Rozpočtář elektro

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Budete zabezpečovat ve spolupráci s projekčními pracovníky tvorbu rozpočtu dopravních staveb ve fázi projektové přípravy různých stupňů (DUR, DSP. PDPS)
• Zaměření projektů je zejména na železniční zabezpečovací techniku, případně na železniční sdělovací techniku, silnoproudou elektrotechniku.
• Spolupráce s projektanty

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zaměstnání u perspektivní a stabilní společnosti
• Odborné zaškolení, možnost dalšího osobního rozvoje a profesního růstu, vzdělávací a rozvojové aktivity
• Možnost kariérního růstu
• Příjemné přátelské pracovní prostředí
• Pružná pracovní doba
• Motivační platové ohodnocení
• Místo výkonu práce: Olomouc

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která realizuje všechny stupně projektu v oblasti zabezpečovací a sdělovací techniky pro dráhy, vlečky, metro, silniční signalizaci a podobně, hledáme vhodného kandidáta na pozici Rozpočtář elektro.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost, která realizuje všechny stupně projektu v oblasti zabezpečovací a sdělovací techniky pro dráhy, vlečky, metro, silniční signalizaci a podobně.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ stupeň elektrotechnického směru)
• Uživatelská znalost práce na PC (MS Word, MS EXCEL pokročilý)
• Znalost železniční zabezpečovací techniky výhodou
• Znalost systémů AutoCAD, Microstation výhodou
• Znalost rozpočtářských SW (ASPE, ÚRS, KROS apod.) výhodou
• Znalost činností v oblasti přípravy staveb výhodou
• Schopnost rychle se zorientovat ve složité situaci a komunikovat
• Vysoké pracovní nasazení, vlastní iniciativa a samostatné jednání
• Řidičský průkaz skupiny B výhodou ne podmínkou
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3321280  Datum zveřejnění: 27.2.2018