Projektant/-ka Statik/-čka ocelových nosných TZB-konstrukcí Potrubář/-ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Samotné vypracování projekčních a montážních výkresů ocelových konstrukcí pro průmyslové objekty (upevnění potrubních systémů pro chlazení/vzduchotechniku/topení/elektro/plyn)
• Odborný poradenský servis pro zákazníky v technických záležitostech
• Spolupráce na projektech v rámci trhu, tvorba cenových nabídek
• Management produktového certifikačního řízení
• Komunikace s výrobními závody a produktovými specialisty v zahraničí
• Organizace a provádění technických školení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Příjemné pracovní prostředí v etablované firmě
• Solidní zázemí a firemní kulturu úspěšného zahraničního koncernu
• Zkušení, přátelští a motivovaní kolegové
• Benefity: stravenky, NB, mobil, jazykové firemní kurzy, občasný home office
• Platové ohodnocení: 33 000 Kč - 38 000 Kč
• Místo výkonu práce: Hovorčovice (Praha 9-Čakovice/Letňany)

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je jedničkou na trhu v oblasti upevňovací a tlumící techniky, hledáme vhodného uchazeče nebo uchazečku na pozici Projektant/-ka Statik/-čka ocelových nosných TZB-konstrukcí Potrubář/-ka

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost, která je jedničkou na trhu v oblasti upevňovací a tlumící techniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
• Praxe v oboru projektování TZB
• Výborné znalosti AutoCAD (v 3D výhodou)
• Spolehlivost, loajalita, flexibilita a pečlivost podmínkou
• Ochota pracovat a rozhodovat se samostatně
• Efektivní komunikace a schopnost rychle se přizpůsobit různým situacím a lidem
• Komunikativní znalost německého jazyka vítána

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3327311  Datum zveřejnění: 19.4.2018