Hlavní / samostatná účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vedení podvojného účetnictví dle předpisů pro finanční instituce, tj. účtování a zpracování svěřených oblastí (např. evidence a účtování přijatých, vydaných faktur včetně zajištění plateb, účtování dohadných položek, časového rozlišení a ostatních interních dokladů, účtování finančního majetku – cenné papíry) pro penzijní společnost a jí obhospodařované účastnické penzijní fondy nebo transformovaný penzijní fond,
• zpracování vybraných daňových přiznání – DPH, daň z nemovitosti, daň z příjmu
• zpracování měsíční, čtvrtletní a roční účetní závěrky (odsouhlasování rozvahových účtů a jejich inventarizace,….),
• spolupráce při implementaci nové verze účetního systému,
• spolupráce při tvorbě interních směrnic a pracovních postupů,
• příprava podkladů pro plnění informačních povinností vůči ČNB, státní správě a managementu společnosti, zpracování statistických výkazů,
• spolupráce a komunikace s auditory a daňovou poradkyní,
• příprava podkladů pro povinný audit, podklady a zpracování přílohy k účetní závěrce společnosti a jí obhospodařovaných fondů,
• koordinace a spolupráce při zpracování výroční zprávy společnosti a jí obhospodařovaných fondů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou a rozmanitou práci na plný úvazek v příjemném kolektivu,
• mzdu odpovídající pracovnímu výkonu a zaměstnanecké benefity,
• možnost odborného růstu a vzdělávání,
• zázemí stabilní a perspektivní společnosti,
• nástup ihned nebo dle dohody
• pracoviště v centru Prahy.

Informace o náboru

Pro našeho klienta, českou investiční společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Hlavní / samostatná účetní.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Česká investiční společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ – ekonomického směru
• praxe na obdobné pozici v obchodní nebo finanční společnosti minimálně 2 roky
• znalost aktuálních daňových zákonů a účetních předpisů
• schopnost rychle se učit nové věci
• analytické myšlení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost a flexibilita
• zkušenosti při práci s počítačem (MS Access, MS Excel, MS Word, účetní programy).

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3327313  Datum zveřejnění: 5.3.2018