Elektrikář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Diagnostika, opravy a odstraňování závad automatizačních zařízení
- Výroba, instalace, oživení prvků řídicích systémů v průmyslové automatizaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci v týmu s vysoce kvalifikovanými kolegy, kteří s Vámi budou sdílet své znalosti a zkušenosti, na projektech s nejmodernějšími technologiemi
- Osobitý, rodinný přístup, protože na spokojenosti našich kolegů nám záleží
- Profesní růst - jak finanční, tak znalostní
- Četné firemní výhody (stravenky v hodnotě 90,- Kč, 13. mzda, pět týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění a pojištění zodpovědnosti z výkonu povolání, jazykové vzdělávání atd.)
- Nástup možný ihned
- Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Informace o náboru

Pro našeho klienta, českou společnost, která poskytuje komplexní služby automatizace technologických a manipulačních procesů, zejména pro Škoda Auto a její subdodavatele, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektrikář

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

společnost, která poskytuje komplexní služby automatizace technologických a manipulačních procesů

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

elektro

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOŠ v oboru elektro
- Technické myšlení
- Platná vyhláška 50/1978 Sb. §5
- Schopnost čtení technické dokumentace, orientace v elektro- schématech, e-PLAN výhodou
- Řidičský průkaz sk. B. – aktivní řidič
- Časová flexibilita
- Praxe v oboru průmyslové automatizace – výhodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 3331288   Datum zveřejnění: 9.3.2018