Asistentka / Fakturantka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zpracování účetních dokladů - účetní program Aconto
• Zajištění chodu recepce a kanceláře
• Administrativní podpora všem oddělením společnosti
• Příprava podkladů pro účetní oddělení
• Komunikace se zákazníky i dodavateli
• Administrace objednávek
• Administrace e-shopu (občas)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce na plný úvazek
• Pracovní smlouva na dobu neurčitou
• Zázemí stabilních a prosperujících společností působících po celé ČR
• Prostor pro seberealizaci a osobnostní růst
• Služební mobilní telefon
• Přátelský a veselý pracovní kolektiv
• Motivující finanční ohodnocení – 25.000,-Kč – nástupní plat
• Možnost dalšího ohodnocení s ohledem na výsledky práce
• Průběžné školení a vzdělávání
• Příspěvky na dovolenou
• Neomezený přísun dobré kávy a čaje
• Sleva na firemní výrobky
• Sick days
• Termín nástupu: ihned
• Místo výkonu práce: Praha 10 - Uhříněves

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Pro našeho klienta, který je ryze českou společností s více než 15 letou tradicí, je předním výrobcem saun a „wellness atrakcí“ v ČR, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistentka / Fakturantka. Jedná se o společnost dodávající whirpooly, solária, bazény ať už aquaparkům, hotelům, tak i vlastníkům rodinných domů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
• AJ nebo NJ na komunikativní úrovni - podmínkou
• Výborná znalost práce MS Office
• Přívětivé vystupování
• Multi-tasking, spolehlivost
• Aktivní a samostatný přístup k práci
• Zkušenost práce s jakýmkoliv účetním programem - výhodou
• Flexibilitu a chuť učit se novým věcem
• ŘP sk. B výhodou, není však podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3334498  Datum zveřejnění: 13.3.2018