Zdravotní sestra (stomatologie, dermatologie)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Asistence lékaři
• Péče o klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zaměstnání na prestižní klinice s moderním technickým vybavením a vlastní zubní laboratoří
• Možnost spolupráce s dalšími medicínskými obory v rámci pracoviště
• Vysoké standardy ošetřování a špičkové technologie
• Příjemný kolektiv
• Dobré platové ohodnocení
• Příspěvek na dovolenou
• Zvýhodněné ceny na ošetření
• Stravenky
• Nástup možný ihned
• Mzda : 30 000 Kč
Místo výkonu práce Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je moderním medicínským zařízením hledáme kandidáty na pozici Zdravotní sestry oddělení stomatologie a dermatologie.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, která je moderním medicínským zařízením .

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Předchozí praxe v oboru
• Uživatelskou znalost práce s PC
• Znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ a RJ výhodou
• Bezúhonnost
• Příjemné vystupování, komunikativnost, asertivita, spolehlivost, organizační schopnosti, schopnost samostatné práce a týmové spolupráce
• Časová flexibilita
• Ochota vzdělávat se
• Loajalita ke kolektivu a zaměstnavateli

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3340568  Datum zveřejnění: 20.3.2018