Obchodní zástupce pro Moravu a Slovensko

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Akvizice nových zákazníků
• Péče o stávající zákazníky
• Aktivní obchod ve svěřeném regionu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Fixní plat min. 20 000 Kč + bonusy
• Práce možná na HPP, DPP, DPČ
• Auto, mobil, notebook
• 5 týdnů dovolená
• Nástup dle dohody
• Home office
• Místo výkonu práce: Morava a Slovensko

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která vyrábí tonery, inkoustové náplně, barvící a faxové pásky, hledáme Obchodní zástupce pro Moravu a Slovensko.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

společnost, která vyrábí tonery, inkoustové náplně, barvící a faxové pásky

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání
• Praxi na obdobné pozici velkou výhodou, ideálně z prodeje spotřebního materiálu
• Pozitivní přístup k práci
• Řidičský průkaz skupiny B
• Komunikativnost, samostatnost

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis
ID: 3341631   Datum zveřejnění: 2.10.2018