Specialista dokončovacích operací a povrchových úprav

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Okres Mladá Boleslav, Okres Jičín, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Jednoduché montážní a dokončovací práce
• Obsluha technologických zařízení pro povrchové úpravy (omílání, pískování)
• Tvorba a používání programů pro LASER popis
• Komunikace s ostatními členy týmu v rámci navazujících technologických postupů
• Vedení záznamů o výrobních operacích
• Udržování a správa výrobní dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Různorodá práce v menším pracovním kolektivu
• Dlouhodobá spolupráce ve stabilní firmě
• Profesní a osobní růst, rozvoj a uplatnění znalostí a dovedností
• Motivující pracovní ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity (osobní volno, stravenky, příspěvky pojištění a další)
• Nástup možný dohodou
• Výkon práce: Mnichovo Hradiště

Informace o náboru

Pro našeho klienta, českou společnost, která podniká 26 let v oboru biomateriálů a zdravotnických prostředků, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Specialista dokončovacích operací a povrchových úprav.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Hlavním zaměřením společnosti je vývoj, výroba a prodej zdravotnických prostředků, dentálních a spinálních implantologických systémů a materiálů pro náhradu a regeneraci kostní tkáně.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Dobrá znalost práce na PC
• Manuální zručnost, samostatné rozhodování
• Schopnost samostatné práce dle technické dokumentace
• Dobrý zrak, možnost práce s mikroskopem
• Základní znalost práce na obráběcích strojů (soustruhu) výhodou
• Znalost práce s COREL (příp. dalším CAD programem) výhodou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3343071  Datum zveřejnění: 23.3.2018