Účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• přijímá a kontroluje účetní doklady, zadává do elektronického obchodního a účetního systému v rámci své oblasti působnosti
• zaúčtování a odpisy majetku
• v rámci své působnosti zajišťuje potřebný kontakt s fakturačními útvary dodavatelů, na straně jedné a se zákazníky na straně druhé
• zpracovává salda, podklady pro bankovní převody, přijaté bankovní výpisy
• připravuje a kontroluje podklady pro přiznání a platby daně z příjmů, DPH

Zaměstnanecké výhody, benefity

• hlavní pracovní poměr u úspěšné a stabilní nadnárodní společnosti
• pečlivé zaučení, školení
• týden dovolené navíc
• zaměstnanecké slevy, stravenky
• nástup možný ihned nebo podle dohody
• místo výkonu práce: Praha – východ

Informace o náboru

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Účetní.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Společnost, která je předním distributorem spotřební elektroniky s působností přesahující rámec Evropské unie.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost podvojného účetnictví
• znalost daňové problematiky výhodou
• samostatnost, pečlivost, odolnost vůči stresu
• odolnost vůči stresu, časová flexibilita
• uživatelskou znalost práce na PC - Excel, Word, Outlook
• trestní bezúhonnost

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3356524  Datum zveřejnění: 9.4.2018