Operátor informační platformy Škoda Auto

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zjištění přání a problémů klientů a jejich aut prostřednictvím telefonních hovorů, e-mailů, zpráv či chatu a hledání nejlepších řešení
• Evidence informací do interního systému
• Komunikace s partnery v ČR a Evropě
• Kontrola průběhu služby a další případná podpora klientů a partnerů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce ve stabilní společnosti, která je na trhu 27 let
• Velmi těsné propojení se Škoda Auto ČR
• Mladý a progresivní kolektiv, neformální firemní kultura
• Práce na plný úvazek, DPP nebo ZKR
• Možnost osobního a kariérního růstu
• K dispozici nejnovější testovací vozy
• Školení na modely aut, které teprve přijdou na trh
• Aktivní využití AJ, případně NJ
• Firemní benefity (slevy na firemní autoškolu i pro rodinné příslušníky, slevy na dovolenou a ubytování)
• Nástup možný ihned/ dohodou
• Kancelář: Praha 4 (dobrá dostupnost MHD)

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je dominantním poskytovatelem asistenčních a informačních služeb motoristům a poskytuje pomoc na silnicích v ČR i v zahraničí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátor informační platformy Škoda Auto pro nově vzniklou zákaznickou platformu Škoda Auto ČR.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, která je dominantním poskytovatelem asistenčních a informačních služeb motoristům a poskytuje pomoc na silnicích v ČR i v zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně SŠ vzdělání (technického směru velkou výhodou)
• Zkušenosti ze zákaznického servisu
• Znalost AJ minimálně na úrovni B1, NJ výhodou
• Velmi dobré komunikativní dovednosti a srozumitelný projev
• Proklientský přístup a schopnost řešit problémy
• Odolnost vůči stresu
• Trestní bezúhonnost
• Ochota pracovat na směny
• Řidičský průkaz sk. B výhodou
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3361079  Datum zveřejnění: 13.4.2018