Konstruktér-Brno

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Konstrukce strojních zařízení
• Kreslení a zadání do výroby
• Komunikace s dodavateli
• Vývoj mechanických konstrukcí
• Řešení technických otázek
• Tvorba výrobní dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP v stabilní české firmě s 25-letou tradici
• Slušné platové ohodnocení (fix + přesčasy)
• Příspěvek na stravování
• Firemní mobil – po zapracování
• Zaškolení a neustálá podpora firmy
• Místo výkonu práce: Brno – Modřice

Informace o náboru

Pro našeho klienta, specializovanou společnost pro vývoj, výrobu a dodávky závorových parkovacích systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Konstruktér-Brno.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Specializovaná společnost pro vývoj, výrobu a dodávky závorových parkovacích systémů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ, VŠ – výhodou, obor Strojírenství nebo příbuzný
• Praxe v oboru – vítána
• Znalost Práce v CAD programech
• Znalost práce v Solidworks nebo Solid Edge – výhodou
• Vhodné i pro absolventy s praxí při studiu
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3364785  Datum zveřejnění: 17.4.2018