Specialista péče o zákazníky

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Péče o firemní zákazníky a řešení jejich požadavků
• Práce s firemními systémy (zakázky, objednávky, reklamace)
• Spolupráce s ostatními členy týmu a jejich podpora
• Denní telefonická a mailová komunikace s dodavateli v celé EU

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dlouhodobou a stabilní pracovní pozici v globální IT společnosti
• Mladý, dynamický a úspěšný tým, příjemné pracovní prostředí
• Lekce angličtiny s rodilým mluvčím zdarma
• Možnost pracovat částečně z domova
• Příspěvek na kartu Multisport
• Mobilní telefon a notebook pro soukromé použití
• Účast na firemních akcích, včetně zahraničních
• 13. plat a motivující finanční ohodnocení
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, globální společnost nabízející online řešení nákupů IT komodit pro firmy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista péče o zákazníky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Globální společnost nabízející online řešení nákupů IT komodit pro firmy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxi v B2B minimálně 2 roky, na podobné pozici výhodou
• Pracovitost, pečlivost, schopnost rychle se učit novým věcem
• Svědomitost při plnění zadaných úkolů, schopnost práce v časové tísni
• Komunikativní osobnost
• Angličtina na středně pokročilé úrovni podmínkou

Pokud Vás nabídka zaujala, prosím zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3367743  Datum zveřejnění: 24.5.2018