Strojní inženýr – konstruktér zařízení (junior i senior)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Pracovat na zakázkách dodávek jednotlivých zařízení i rozsáhlých technologických linek a spolupracovat s odděleními prodeje, výroby a výzkumu a vývoje.
- Připravovat projektovou a výrobní dokumentaci dopravníků a vážících zařízení převážně pro těžký průmysl a energetiku – úvodní projekt stroje pro zákazníka, výrobní dokumentace, seznam náhradních dílů atp.
- Řešit dílčí úkoly případně vést konstrukční řešení celého projektu – někdy je zapotřebí převést do výrobních výkresů již hotový model, jindy vytvořit nový stroj téměř od začátku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Firemní kulturu rodinné společnosti s důrazem na vzájemnost a ochotu pomoci ostatním, a to i přestože jsme členem nadnárodní korporace.
- Profesně zajímavé a rozmanité úkoly - práce na projektech od přípravy podkladů pro nabídku až po podporu při uvádění do provozu či řešení případných reklamací.
- Samostatnou práci v menším kolektivu – pozice je vhodná pro uchazeče, kteří preferují samostatnou práci zaměřenou na plnění cílů spíše než každodenní vedení.
- Profesní růst a vzdělávání – pozice nabízí možnosti uplatnění a dalšího posunu na složitější a komplexnější úkoly. Nedílnou součástí jsou školení, interní vzdělávání či výuka jazyků.
- Sociální program - příspěvek na penzijní / životní připojištění, fyzioterapie.
- Flexibilní pracovní dobu – klouzavá pracovní doba přes týden, možnost prodloužených přestávek na oběd, možnost každý měsíc napracovat dodatečný den volna.
- 5 týdnů dovolené
- Místo výkonu práce: Praha 6

Informace o náboru

Naším klientem je strojírenská společnost, orientující se na průmyslové vážení, dopravu a dávkování sypkých hmot. Pro tuto společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici Strojní inženýr – konstruktér zařízení (junior i senior).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Strojírenská společnost, orientující se na průmyslové vážení, dopravu a dávkování sypkých hmot.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ technického směru – šikovný středoškolák s praxí se ale této pozice nemusí obávat.
- Znalosti zásad strojního konstruování – získané na VŠ nebo SŠ, ideálně podpořené praktickými zkušenostmi (možno i při studiu).
- Středně pokročilou znalost anglického jazyka – především e-mailová komunikace.
- Pokročilou znalost CAD systémů – používáme SolidWorks a AutoCAD, omezeně Inventor.
- Chuť učit se nové věci a dále se rozvíjet – obor alternativních paliv se rychle mění a je zapotřebí tomu přizpůsobovat konstrukci strojů.
- Řidičský průkaz skupiny B výhodou – máme výrobní halu v Kladně, zákazníky a dodavatele po celé ČR i Evropě.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3371493  Datum zveřejnění: 18.6.2018