.NET Developer–Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• práce se zkušenými specialisty ve vývoji aplikací v oblasti investičního bankovnictví
• práce pro banky, které jsou lídry na trhu
• programování především v C# (WinForms, ASP.NET) a T-SQL
• k dispozici budete mít kvalitní HW i SW vybavení
• flexibilní pracovní doba
• po zapracování možnost homeoffice
• zajímavé platové podmínky a prémiové ohodnocení
• možnost seberealizace a osobního růstu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• • Cafeteria – benefitní systém, kde si sami určíte, na co obdržené bonusové body využijete
• Multisport karta
• stravenky
• relax zóna
• příspěvek na životní a penzijní připojištění
• připojení k firemnímu tarifu
• pravidelná výuka angličtiny
• týden dovolené navíc
• sick days a další
• firemní akce
• spolupráce na HPP nebo IČO
• vhodné pro absolventy nebo OZP
• výhodná poloha na metre C
• místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která dodává moderní SW řešení pokrývající problematiku obchodování na kapitálových trzích, pracuje pro lídry v oboru a může se hrdě hlásit ke špičce mezi softwarovými firmami působícími v oblasti investičního bankovnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici .NET Developer-Praha.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost, která dodává moderní SW řešení pokrývající problematiku obchodování na kapitálových trzích, pracuje pro lídry v oboru a může se hrdě hlásit ke špičce mezi softwarovými firmami působícími v oblasti investičního bankovnictví.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání
• znalost programování v .NET (C#) a relačních databází (SQL)
• přehled ve finančních trzích výhodou
• zkušenost s vývojem v TFS výhodou
• analytické a logické myšlení
• samostatnost, spolehlivost a schopnost pracovat v týmu
• tah na branku
• loajalitu a vyrovnanou osobnost
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3371644  Datum zveřejnění: 24.4.2018