Lékař - diabetolog

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kladno, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Kompletní péče o dospělé diabetiky dle platných standardů, samostatná práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Odpovídající finanční ohodnocení
• Práce na úvazek 0,2 – po domluvě, převaha pracovní činnosti nejlépe v pondělí odpoledne
• Nástup dohodou
• Výkon práce: Praha 5 (výborná dostupnost MHD)

Informace o náboru

Pro našeho klienta, který poskytuje léčbu dospělým diabetikům, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Lékař – diabetolog pro práci na zkrácený pracovní úvazek.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ lékařská fakulta + specializační atestace z oboru diabetologie, nebo interní II. stupně
• Praxe v diabetologické ambulanci
• Vlídný přístup k pacientům
• Anglický jazyk výhodou, nikoliv podmínkou
• Dobrá znalost práce na PC, s výhodou v programu PC Doktor
• Zodpovědný a samostatný přístup k práci

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3372143  Datum zveřejnění: 25.4.2018