Stavební technik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
34 000 Kč až 45 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vedení staveb, zajištění jejich hladkého chodu:
o plnění kvalitativních finančních a termínových požadavků,
o úkolování a dohled nad pracovníky stavby (dělníci, řidiči, strojníci),
o zásobování stavby, komunikace s jednotlivými správci inženýrských sítí, vytýčení stavby, komunikace s investorem až po předání stavby,
• vedení stavebního deníku a dokumentace stavby:
o zajištění dokladů – vytyčení inženýrských sítí, zaměření, atesty materiálů, prohlášení o shodě, kamerové zkoušky atd.,
o související administrativní práce (vyjádření správců, vytýčení sítí, poptávka materiálu, zajištění skládky na odpadní materiál, objednávky),
o příprava dokladů k dokončení stavby a kolaudaci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 25 dní dovolené,
• služební automobil,
• práci v malém „rodinném“ kolektivu,
• příspěvek na penzijní pojištění,
• základní hrubá mzda 34 – 45 tisíc dle výkonu a zkušeností,
• možnost odměn v průběhu roku až do násobků platu dle výsledků vedených staveb a spokojenosti investorů,
• místo výkonu práce: Praha.

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je zaměřena do staveb venkovních inženýrských sítí (zejm. kanalizací a vodovodů), komunikací, do prací hornickým způsobem a injektáží, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavebního technika.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Zaměřena do staveb venkovních inženýrských sítí (zejm. kanalizací a vodovodů), komunikací, do prací hornickým způsobem a injektáží.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxi v oboru venkovních inženýrských sítí,
• řidičský průkaz skupiny B,
• znalost práce na PC (MS Office),
• schopnost samostatného rozhodování a vedení stavby,
• samostatnost,
• zodpovědnost,
• flexibilitu,
• autorizace pro vodohospodářské či dopravní stavby dle zákona č. 360/1992 Sb. – výhodou,
• oprávnění k činnosti prováděné hornickým způsobem dle zákona č. 61/1988 Sb. – výhodou,
• znalost Městských standardů vodovodů a kanalizací na území hl. m. Prahy (tzv. Pražské normálie) – výhodou.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3375065  Datum zveřejnění: 27.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 34 000 Kč až 45 000 Kč