Marketingový špecialista–Retail

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
1000-2000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vytváranie promo-akcií
• Tvorba letákov
• Organizovanie eventov pre zákazníkov (DOD apod.)
• Spravovanie sociálnych sietí a online kampaní (Facebook apod.)
• Zariaďovanie nových predajní
• Starostlivosť o aktuálne predajne
• Vyhľadávanie potenciálnych franchisových klientov
• Príležitostné návštevy u klientov (Západné Slovensko)

• Prácu na HPP v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s 56 – ročnou tradíciou na trhu
• Zaujímavé platové ohodnotenie
• Firemný automobil, notebook a mobil
• Možnosť kariérneho rastu
• Odborný tréning a kurzy v rámci sortimentu
• Možnosť firmou hradeného vzdelávania (technické, jazykové)
• Medzinárodné pracovné prostredie
• Účasť na zaujímavých projektoch
• Moderné pracovné nástroje
• Veľký priestor pre sebarealizáciu a kreativitu
• Príspevok na dopravu
• Ročné bonusy podľa hospodárskeho výsledku firmy
• Miesto výkonu práce: Hlohovec

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá je komplexným dodávateľom náhradných dielov, technických služieb a strategickým partnerom pre podniky v poľnohospodárstve, záhradníctve a lesnom hospodárstve, hľadáme kandidátov na pozíciu Marketingový špecialista–Retail.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Spoločnosť, ktorá je komplexným dodávateľom náhradných dielov, technických služieb a strategickým partnerom pre podniky v poľnohospodárstve, záhradníctve a lesnom hospodárstve.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Min. SŠ, obor poľnohospodárstvo - výhodou (nie podmienkou)
• Prax v oblasti marketingu z prostredia retailu
• Skúsenosti so správou firemného profilu na soc. sieťach
• AJ na komunikatívnej úrovni slovom (každodenná komunikácia s kolegami v Holandsku)
• Veľkú mieru kreativity
• VP sk. B
• Užívateľskú znalosť MS Office a internetu
• Samostatnosť
Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis na e-mailovú adresu [email protected]. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície.
Spoločnosť PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.
Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3377729  Datum zveřejnění: 2.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1000-2000€