Účetní – agenda přijatých faktur a závazků

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zpracování agendy dodavatelských faktur
• Kontrola objednávek a jejich párování s fakturami
• Obsluha schvalovacího systému faktur
• Zpracování cestovních příkazů
• Sledování věkové struktury závazků a kontrola plateb
• Účtování dohadných položek
• Pravidelný rozbor a rekonciliace svěřených rozvahových účtů
• Administrace podkladů pro nové dodavatele a klienty v souladu s vnitřními kontrolními pravidly
• Spolupráce na měsíčních, čtvrtletních a ročních uzávěrkách

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí mezinárodní společnosti
• Podpora a spolupráci ve stabilním finančním týmu
• Práce na HPP
• Odpovídající platové ohodnocení
• Možnost osobního a profesního rozvoje
• Dlouhodobá spolupráce
• 25 dní dovolené, stravenky, firemní tarif i pro rodinné příslušníky
• Nástup možný ihned/ dohodou
• Moderní kanceláře: Praha 1

Informace o náboru

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která se zabývá průzkumy trhů pro nejznámější světové značky, hledáme zajímavého kandidáta/ku na pozici Účetní – agenda přijatých faktur a závazků.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní společnost, která se zabývá průzkumy trhů pro nejznámější světové značky.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
• Znalost Anglického jazyka na dobré úrovni (zejména e-mailová komunikace)
• Znalost práce na PC (MS Office s důrazem na Excel)
• Zodpovědný a pečlivý přístup k práci
• Schopnost samostatné, ale i týmové práce
• Ochotu stále se učit

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis
ID: 3381106   Datum zveřejnění: 7.6.2018