Stavbyvedoucí/Rozpočtář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Příprava staveb a projektů v oblasti pozemních staveb
• Technickoekonomická příprava staveb
• Příprava stavebních rozpočtů a cenových kalkulací jednotlivých staveb
• Spolupráce při kontrole prováděných technologií
• Porovnání výsledků s požadavky projektu dle dohodnutých standardů
• Organizace výběrových řízení na dodavatele
• Spolupráce s externími subjekty - TD investora, projektanti, koordinátor BOZP, úřady apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Služební automobil, PC, telefon (možnost použití k soukromým účelům)
• Práce na IČO
• Zázemí stabilní stavební společnosti
• Odpovídající platové ohodnocení
• Zajímavou práci v přátelském pracovním týmu
• Pozice vhodná pro absolventa
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost zabývající se širokým spektrem technických a stavebních služeb a prací, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucí/Rozpočtář.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost zabývající se širokým spektrem technických a stavebních služeb a prací.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stavebnictví

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
• Praxe v oboru výhodou
• Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
• Flexibilita, vysoké pracovní nasazení, chuť pracovat, zodpovědnost, odolnost vůči stresu
• Velmi dobrá znalost práce na PC
• Reprezentativní vystupování, jednání s náročnou klientelou
• Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3381330  Datum zveřejnění: 5.5.2018