Obchodní reprezentant/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zpracovávání cenové nabídky a podkladů pro prezentaci
• Spolupráce na realizaci obchodních případů
• Komunikace s dodavateli a zákazníky
• Prezentace výrobků a služeb
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Péče o stávající zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Finanční ohodnocení 30 000 – 50 000 Kč
• Stabilní zaměstnání v perspektivním oboru
• Zázemí a kariéru v silné a úspěšné společnosti s dlouhodobou tradicí
• Příležitost uplatnit nebo získat nové vědomosti a zkušenosti
• Rozmanitou práci ve vstřícném pracovním kolektivu
• Osobní i profesní rozvoj
• Moderní a příjemné pracovní prostředí
• Sick days, homeoffice
• Místo výkonu práce – Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, přední společnost zaměřující se na oblast vývoje, výroby a prodeje kancelářského a kovového nábytku, hledáme zajímavé kandidáty/-tky na pozici Obchodní reprezentant/ka.
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Společnost zaměřující se na oblast vývoje, výroby a prodeje kancelářského a kovového nábytku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• Znalost Aj na komunikativní úrovni
• Uživatelská znalost PC
• Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
• Vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci, pečlivost
• Příjemné a profesionální vystupování
• Schopnost rychle se učit novým věcem

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s FOTOGRAFIÍ na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3390790  Datum zveřejnění: 15.5.2018