Obchodní zastupce ZK Praha Statenice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Aktivní vyhledávání nových zákazníků
• Vedení malého kolektivu ZK v regionu Praha
• Zpracovávání cenových specifikací na otvorové prvky a zimní zahrady
• Kreslení technických výkresů otvorových prvků a zimních zahrad
• Zaměřování otvorových prvků a zimních zahrad
• Zpracování podkladů pro výrobu otvorových prvků a zimních zahrad
• Plánování a řízení montáží otvorových prvků a zimních zahrad

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce na HPP , OSVČ
• Práci v největším showroomu na zimní zahrady v ČR
• Detailní proškolení
• Zázemí stabilní rodinné firmy s více jak 25-ti letou tradicí
• Práce na HPP nebo OSVČ
• Motivující finanční ohodnocení
• Benefity : služební auto pouze ke služebním účelům, telefon, notebook
• Základní mzda 20.000 + % provize z řádně zrealizovaných zakázek
4-měsíční zkušební doba ( ve zkuš. době 5 000,- paušální příplatek místo prémií) U OSVČ - první tři měsíce startovací základ 15.000,-
• Minimální měsíční mzda 35 – 40 000,- Kč
• Místo výkonu práce: Praha Statenice

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou a prodejem PVC oken a dveří, exklusivních hliníkových zimních zahrad a zastřešení hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Obchodní zástupce zakázkové kanceláře Praha Statenice.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost zabývající se výrobou a prodejem PVC oken a dveří, exklusivních hliníkových zimních zahrad a zastřešení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Dobré obchodní a organizační schopnosti
• Dobré technické a konstrukční schopnosti
• Reprezentativní vystupování
• SŠ/VŠ stavební nebo strojní - výhodou
• Velmi dobrá znalost práce na PC
• Znalost kreslení technických výkresů (v CAD) -výhodou
• Praxe a zkušenosti v oboru vítána
• ŘP sk. B
• Bezúhonnost
• Aktivní pracovní přístup
• Ochotu učit se nové věci, odpovědnost a samostatnost

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3393913  Datum zveřejnění: 18.5.2018