Reklamační technik-Brno

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řešení reklamací v rámci staveb na Moravě
• Komunikace s klienty při řešení reklamačních závad
• Administrativa spojená s dokumentací (podklady, fotodokumentace, elektronická evidence a jiné)
• Koordinace řešení uplatněných a uznaných reklamačních závad
• Spolupráce zejména s výrobním a právním oddělením společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní české firmy, která je na trhu již 27 let
• Odpovídající platové ohodnocení
• Práci ve zkušeném a přátelském kolektivu
• Pracovní pozice na HPP, pracovní smlouva na rok s možností prodloužení
• Stravenky
• Motivační prémie za dobře odvedenou práci
• Místo výkonu práce: Brno

Informace o náboru

Pro našeho klienta, významnou společnost, která je spolehlivým dodavatelem staveb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Reklamační technik-Brno.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost, která je spolehlivým dodavatelem staveb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání, ideálně stavebního směru
• Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
• Praxe na obdobné reklamační pozici velkou výhodou
• Uživatelskou znalost práce na PC, dobrá znalost MS Office
• Samostatnost, spolehlivost

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3396315  Datum zveřejnění: 21.5.2018