IT Support Specialist

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Zlín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Registrování a řešení zákaznických požadavků - denně vyřešíme desítky drobných lapálií a staráme se, aby zákazníkům všechny systémy běžely, jak mají
• Testování aplikací, nástrojů a implementací
• Tvorba dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• U nás lidi rostou - když budeš chtít, na servisu se nejlíp rozkoukáš a zjistíš, co tě baví, naučíš se nové věci, posuneš se dál
• Ten pocit, kdy spravíš něco, co nefungovalo, ten je nejvíc!
• Příjemné pracovní prostředí a kolegy, které jejich práce baví
• Atraktivní systém odměňování a bonusů a k tomu podíl na zisku
• Motivující ohodnocení podle výsledků a pracovního nasazení
• Pružnou pracovní dobu a dovolenou 5 týdnů
• Jsme normální lidi a normálně se bavíme, firma nám párkrát do roka uspořádá fajn akci a mezi tím si to děláme příjemné sami v menších partičkách
• Místo výkonu práce - Zlín

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je českou špičkou v oblasti autentizačních systémů a platebních systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Support Specialist.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká špička v oblasti autentizačních systémů a platebních systémů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ technického zaměření
• Pozitivní vztah k IT
• Ochotu pracovat ve 12 hodinových směnách, krátký - dlouhý týden
• Ochotu mluvit s lidmi a řešit jejich trable logickou cestou
• Spolehlivost a pečlivost

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3398113  Datum zveřejnění: 23.5.2018