Přijímací technik – Praha-východ

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha-východ, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Komunikace se zákazníky
• Zpracování zakázek servisu – normování, příprava k fakturaci
• Práce s katalogem náhradních dílů
• Práce s katalogem časových norem výrobce
• Vedení týmu mechaniků, komunikace se zaměstnanci

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce na HPP
• Zázemí stabilní české společnosti
• Motivační platové ohodnocení začínající od 38.000,- Kč
• Nástup možný ihned
• Benefity: pět týdnů dovolené, dotované závodní stravování, jazykové kurzy, odborná školení, výhodný zaměstnanecký operativní leasing, sleva na firemní výrobky, zaměstnanecké peněžní dary u příležitosti významných životních událostí
• Místo výkonu práce: Praha-východ

Informace o náboru

Pro našeho klienta, autorizovaného dealera značky Mercedes-Bnez, hledáme do servisního centra na Praze-východ vhodné kandidáty na pozici Přijímací technik – Praha-východ.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Autorizovaný dealer značky Mercedes-Bnez.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Střední odborné učiliště, nebo středoškolské vzdělání – technického směru
• Praxi automechanika, nebo přijímacího technika v oboru
• Trestní bezúhonnost
• Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a pečlivý přístup k práci
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3400255  Datum zveřejnění: 1.8.2018