Recepční

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která dodává na český trh širokou škálu stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Recepční

Popis práce
• Péče o přicházející návštěvy
• Obsluha telefonní ústředny
• Zajištění vnitřní a externí pošty
• Registrace návštěvníků a jejich informovanost
• Zajištění rezervace a servisu v zasedacích místnostech

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• Zázemí mezinárodní společnosti
• Práci na HPP
• Pracovní doba: jeden týden 7,30 - 13,30 a druhý týden 13 - 19h
• Vhodné pro studenty VŠ/SŠ (se souhlasem rodičů), maminky na RD nebo důchodce
• Místo výkonu práce: Praha – Modletice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, která dodává na český trh širokou škálu stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• SŠ vzdělání
• Dobrou úroveň komunikace
• Komunikativní znalost AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3400767  Datum zveřejnění: 25.5.2018