Právník pro veřejnou správu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zajištění komplexních právních služeb v rámci činnosti organizace
• poskytování právních porad a konzultací
• zpracování právních rozborů, stanovisek, posouzení, doporučení a analýz
• přípravě, realizaci a administraci zadávacích dokumentací, výzev, smluv a jiných podání či dokumentů
• právní podpora při realizaci zadávacího řízení a zadávání veřejných zakázek v souladu se zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, příprava návrhu smluv, týkajících se realizovaných veřejných zakázek
• právním poradenství při přípravě materiálů na jednání vlády a pracovní skupiny pro transparentní veřejné zakázky, včetně vypracování souvisejících podkladů a příloh
• např. aplikace zákona o zadávání veřejných zakázek, občanského zákoníku, popř. zákoníku práce, správní právo

Zaměstnanecké výhody, benefity

• platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 564/2006 Sb.
• nástupní PT 12 (OH po zapracování)
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• nástup ihned
• zajímavou a odpovědnou práci
• možnost dalšího odborného vzdělávání a odborného rozvoje
• příjemné pracovní prostředí
• Místo pracoviště: Praha 3

Informace o náboru

Pro našeho klienta, správní úřad České republiky, který je podřízen Ministerstvu vnitra, hledáme vhodné kandidáty na pozici Právník pro veřejnou správu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Státní správa, veřejná správa a samospráva

správní úřad České republiky, který je podřízen Ministerstvu vnitra

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání – právnická fakulta v magisterském programu, obor právo Možnost i pro absolventa právnické fakulty se zaměřením na veřejnou/státní správu
• zkušenosti v oblasti státní či veřejné sféry výhodou
• vysoké pracovního nasazení
• odolnost proti stresu
• komunikativnost
• zodpovědnost, flexibilita, samostatnost, spolehlivost
• schopnost týmové práce
• občanská bezúhonnost
• znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3401637  Datum zveřejnění: 26.5.2018