Projektant technologických celků se specializací na pivovary

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zpracování projektové dokumentace v oblasti výroby piva a strojního inženýrství
• Vypracování schémat technologických procesů
• Výpočty a návrh armatur a zařízení, popř. koordinace návrhu na straně dodavatele
• Strojní dispozice technologických zařízení
• Tvorba strojních projektů ve 3D CAD

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Fixní mzda a propracovaný systém odměňování
• Příspěvek na stravování
• Možnost home office
• Příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
• Mobilní telefon
• Diety v maximální výši
• 3 sick days
• Místo: Praha 10

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z předních dodavatelů v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a výrobních informačních systémů v potravinářství – dodává a instaluje moderní technologie zejména pro velké pivovary, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant technologických celků se specializací na pivovary.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost, která je jedním z předních dodavatelů v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a výrobních informačních systémů v potravinářství – dodává a instaluje moderní technologie zejména pro velké pivovary.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ, SŠ technického zaměření (strojní, chemická)
• Praxe v oboru výhodou
• Znalost práce na PC - MS OFFICE
• Znalost projektování v systému AutoCAD, Inventor popř. Solid EDGE výhodou
• Orientace v potrubních systémech
• Znalost Aj – výhodou
• Řidičský průkaz – skupina "B"
• Odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3407345  Datum zveřejnění: 1.6.2018