Projektant železničních sdělovacích zařízení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Projektování železničního sdělovacího zařízení těchto oblastí:
o Kabelizace (místní, dálková) včetně přenosových systémů
o Vnitřní sdělovací zařízení (vnitřní instalace, ITZ, EPS, EZS, atd.)
o Informační zařízení (rozhlas pro cestující, informační a kamerový systém)
o Rádiové spojení (TRS, GSM-R), rádiové plánování
o Dálková kontrola a ovládání vybraných sdělovacích zařízení
• Hledáme odborníky i na jednotlivé oblasti projektování sdělovacího zařízení
• Komunikace s klientem (zadavatelem) – na dálku i osobně

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou a odbornou práci na HPP u perspektivní a stabilní společnosti
• Odborné zaškolení, možnost dalšího osobního rozvoje a profesního růstu, vzdělávací a rozvojové aktivity
• Každoroční odměny
• Pružná pracovní doba
• Motivační platové ohodnocení (fix + bonusy dle kvality práce a přístupu)
• Příspěvek na stravování
• 5 týdnů dovolené
• Služební vůz pro pracovní účely, PC, mobil
• Možnost kariérního růstu
• Příjemné přátelské pracovní prostředí
• Firemní akce, teambuildingy
• Vhodné i pro absolventy
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Ostrava

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která realizuje všechny stupně projektu v oblasti zabezpečovací a sdělovací techniky pro dráhy, vlečky, metro, silniční signalizaci apod. hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektanta železničních sdělovacích zařízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Společnost, která realizuje všechny stupně projektu v oblasti zabezpečovací a sdělovací techniky pro dráhy, vlečky, metro, silniční signalizaci apod.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ukončené VŠ vzdělání v oboru elektro, obor studia zabezpečovací nebo sdělovací technika
• Praxe v oboru a autorizace ČKAIT - výhodou (ne podmínkou)
• Orientace v sektoru sdělovacího zařízení, telekomunikací, přenosů
• Uživatelská znalost AutoCADu, Bentley MicroStation - výhodou
• Schopnost systematické práce
• Analytické myšlení
• Schopnost komunikace se zákazníkem
• Vysoké pracovní nasazení a vlastní iniciativa, ochota na sobě pracovat
• Schopnost týmové spolupráce
• Flexibilita a zájem o práci v daném oboru
• Uživatelská znalost MS Office
• Zájem o danou problematiku

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3407498  Datum zveřejnění: 1.6.2018