Compliance engineer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vyhodnocení legislativních požadavků a jejich dopad na produkt
• sledování relevantních standardů a požadavků nezbytných pro certifikaci produktu
• zajišťování podkladů o shodě produktu v rámci vývojového procesu i designových změn (koordinace testování,…)
• spolupráce s jednotlivými úseky vývojového centra
• komunikace s externími subjekty (certifikační orgán, testovací laboratoř, atd.) – možnost služebních cest
• komunikace s mateřskou společností v Japonsku a Belgii

Zaměstnanecké výhody, benefity

• pravidelné roční navyšování mzdy
• 25 dnů dovolené
• půlroční finanční bonusy až do výše 13., popř. 14.mzdy
• dotovaná mezinárodní kuchyně
• flexibilní pracovní doba
• příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění ve výši 2,5% mzdy
• náborový bonus
• bezplatné jazykové kurzy – AJ, JAP
• podpora v interním kariérním růstu
• čisté, příjemné a moderní prostředí
• místo výkonu práce: Plzeň

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je světovou špičkou ve vývoji a výrobě klimatizací, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Compliance engineer.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ technického zaměření (Fakulta strojní/elektrotechnická)
• orientaci ve výkresové dokumentaci
• komunikativní znalost AJ
• schopnost stanovování priorit a dodržování termínů, myšlenkovou kreativitu
• schopnost nalézt řešení technických úkolů
• ochota se vzdělávat
• samostatnost
• řidičský průkaz skupiny B
• praxe na obdobné pozici výhodou

Pokud Vás nabídka zaujala, prosím zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3413726  Datum zveřejnění: 7.6.2018