Montér – Bratislava

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
910 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kontrola kompletnosti materiálu pred začatím inštalačných prác
• Celková montáž výťahov (elektrickej a mechanickej časti) podľa metód koncernu
• Zodpovednosť za splnenie výkonnostných cieľov a kvalitatívnych ukazovateľov
• Spolupráca s dodávateľmi ostatných prác a zákazníkom na mieste inštalácie
• Príprava zariadení na vykonanie skúšok a pre potreby odovzdania zákazníkovi
• Cestovanie na zákazky v rámci Slovenska, prevažne západného a stredného
• Fyzicky náročná ale rozmanitá a zaujímavá práca

• Zázemie prosperujúcej zahraničnej spoločnosti
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Odborný rast a perspektíva
• Zaškolenie v technickej oblasti
• Možnosť ubytovania v Bratislave
• Práca s novými technológiami, kvalitné vybavenie pre montáž a OOPP
• Možnosť nástupu ihneď/dohodou
• Základná zložky mzdy: 910 € + bonus (základná mzda sa odvíja od skúseností)
• Miesto výkonu práce: Bratislava

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá patrí medzi najväčšie servisné firmy v Českej republike a na Slovensku v oblasti pravidelnej preventivnej údržby a prehliadok aj v prípade porúch výťahov, eskalátorov a pohyblivých chodníkov, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Montér – Bratislava.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť, ktorá patrí medzi najväčšie servisné firmy v Českej republike a na Slovensku v oblasti pravidelnej preventivnej údržby a prehliadok aj v prípade porúch výťahov, eskalátorov a pohyblivých chodníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti s montážou výťahov/eskalátorov výhodou
• Odborná spôsobilosť: § 21-24 vyhl. 508/2009 Z.z.
• Zváračský preukaz výhodou
• VP sk. B, ochota cestovať
• Samostatnosť, pracovitosť
• Manuálna zručnosť, dôslednosť
Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis na e-mailovú adresu [email protected]. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície.
Spoločnosť PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.
Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3416098  Datum zveřejnění: 27.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 910 €