Servisní/revizní technik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Komplexní servisní činnost v oblasti Brna, příp. JM kraje
• Servis Výtahové elektroniky
• Servis výtahové mechaniky (sváření, montáž, demontáž, mazání, výměna dílů)
• Renovace výtahů
• Vedení servisní dokumentace
• Práce v interním servisním systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní trvalou práci na HPP (možnost i na IČO)
• Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností
• Jistotu dlouhodobé spolupráce a pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Příplatky za přesčasy a pohotovosti
• Bonusy za větší opravy (po získání osvědčení)
• Příspěvek na stravování
• Zdokonalování se v oboru
• Služební automobil, mobilní telefon
• Příjemné pracovní prostředí
• Vhodné i pro absolventy
• Místo zázemí: Brno, JM kraj

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která se již 20 let zabývá výrobou, montážemi a prodejem výtahů, zdvihacích zařízení, modernizacemi, rekonstrukcemi, budováním nových výtahů a následným servisem, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní/revizní technik.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost, která se již 20 let zabývá výrobou, montážemi a prodejem výtahů, zdvihacích zařízení, modernizacemi, rekonstrukcemi, budováním nových výtahů a následným servisem.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ – obor elektro – výhodou
• Praxe nebo zkušenosti z oblasti slaboproudu
• Praxe z oblasti servisu zařízení
• Spolehlivost
• Řidičský průkaz sk. B
• Platná vyhláška 50/5 a výš
• Ideálně platné revizní zkoušky na vyhrazené ZZ (v případě zájmu, necháme zájemci udělat) – velkou výhodou
• Ochota vzdělávat se a absolvovat potřebné zkoušky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis
ID: 3417663   Datum zveřejnění: 12.6.2018