Konstruktér CAD CATIA V5

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Provádění konstrukčních prací 3D v SW Catia V5 v oblasti všeobecného strojírenství a výroby automobilů
- Vyhotovování jednotlivých konstrukčních výkresů 2D výkresů sestav, detailních výkresů, kusovníků
- Jiné práce související s konstrukční činností
- Zpracovávání uživatelem určené dokumentace související s konstrukční činností
- Provádění konstrukčních změn 3D a úprav technické dokumentace 2D dle pokynů příslušného odpovědného pracovníka uživatele

Požadujeme:
- Technické vzdělání (SŠ/VŠ)
- Zkušenosti v oblasti provádění konstrukčních prací pro automobilový průmysl případně všeob. strojírenství
- Znalost některého z konstrukčních programů CAD (Catia V5, AutoCad, Pro Engineer, Solid Works)
- Znalost německého jazyka (případně jazyka anglického) slovem i písmem

Nabízíme:
- Práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- Pružná pracovní doba
- Benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, Unišeky +, Multisport Karty, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, zvýhodněné vstupenky do divadla apod.)
- Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost HLS Czech, která zaštiťuje celou oblast inženýrských prací, hledáme vhodné kandidáty na pozici Konstruktér CAD Catia V5.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost HLS Czech zaštiťuje celou oblast inženýrských prací.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technické zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3430775  Datum zveřejnění: 14.12.2018