Technik chlazení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Komunikace s dodavateli a se zákazníky
• Cestování za zákazníky a poskytnutí servisu po celé ČR
• Oprava průmyslového chlazení a klimatizací
• Vypracování cenové nabídky
• Zpracování technické dokumentace
• Realizace zakázky až po její fakturaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce na HPP
• Smlouva na dobu neurčitou
• Práce v malé společnosti s nízkou fluktuací
• Mzda 20.000 – 25.000,- dle praxe a zkušeností
• Možné prémie dle výkonnosti
• Místo práce: Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je pozici dodavatelem průmyslového chlazení, klimatizace a tepelných čerpadel pro průmysl a domácnosti, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Technik chlazení

Pozice vhodná pro absolventy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, která je dodavatelem průmyslového chlazení, klimatizace a tepelných čerpadel pro průmysl a domácnosti.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU/SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• AJ/NJ na komunikativní úrovni výhodou
• ŘP skup. B
• Základní znalost práce na PC
• Ochota pracovat, učit se novým věcem
• Spolehlivost

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 3430931   Datum zveřejnění: 11.9.2018