Asistentka obchodního oddělení (zákaznická péče)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Administrativní a organizační zajištění chodu obchodního oddělení
• Zpracování obchodních případů (objednávky, fakturace, komunikace se skladem, obchodními partnery, řešení reklamací atd.)
• Příprava podkladů či zpracování a vyhodnocení reportů pro obchodní oddělení
• Každodenní kontakt s externími partnery společnosti (emailově, telefonicky i osobně)
• Práce s interními systémy
• Spolupráce s kolegy/obchod. partnery v ČR i zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• Otevřenou firemní kulturu a práci v malém týmu doprovázenou hodnotami firmy
• Práci se špičkovými ekologickými výrobky
• Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• 5 týdnů dovolené, stravenky, 13. plat a další benefity
• Místo výkonu práce: Praha, zejména pak sídlo společnosti
• Hlavní pracovní poměr. Nástup ihned nebo dle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Společnost, která vyrábí přírodní kosmetiku a přírodní léčiva.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou, výhodou obchodní zaměřením (není podmínkou)
• Pečlivý, zodpovědný a systematický přístup k plnění zadaných úkolů
• Příjemné vystupování po telefonu a kultivovaný písemný projev
• Schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně
• Aktivní a pozitivní přístup k práci, ochodu učit se novým věcem a odolnost vůči stresu
• Znalost práce s PC a dobrou znalostí práce s MS Office (práce s daty)
• Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
• Řidičské oprávnění sk. B
• Zkušenosti z obdobné pozice výhodou (není podmínkou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3432464  Datum zveřejnění: 27.6.2018