Frontend / Backend PHP vývojář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Tvorba webových stránek, údržba a rozvoj webových aplikací
• Údržba a rozvoj provozovaných klientských aplikací

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Získávání zkušeností na projektech pro významné české klienty
• Práce na ŽL nebo částečný úvazek
• Možnost práce z domu
• Možnost osobního i profesionálního růstu v neformálním prostředí
• Zajímavé finanční ohodnocení a férové jednaní
• Místo výkonu práce: Praha 7

Informace o náboru

Pro našeho klienta, zavedenou společnost v oblasti internetových služeb, zabývající se provozem webových aplikací, hledáme vhodné kandidáty pro dlouhodobou spolupráci na pozici Frontend / Backend PHP vývojář.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

zavedenou společnost v oblasti internetových služeb, zabývající se provozem webových aplikací

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání
• Praxe ve vývoji 2 roky
• Znalosti PHP, MySQL a nejlépe frameworku Nette
• Dobrá znalost HTML, CSS a JavaScript
• Základní znalosti CMS Wordpress a Drupal
• Schopnost pracovat samostatně i v týmu
• Chuť učit se nové věci
• Samostatnost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3435236  Datum zveřejnění: 29.6.2018