Senior účetní - Praha 1

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zpracování účetnictví firmy v celé šíři postupů na samostatné pozici-kompletní zajištění účetnictví pro danou společnost
• Zajištění plnění všech zákonných povinností a termínů státní správy
• Zaúčtování VF, PF, ID, a všech potřebných dokladů dle požadavku společnosti
• Mzdová agenda je řešena externí firmou, účetní zajistí pouze zaúčtování dle předpisu
• Praktické uzavírání měsíčních účetních knih
• Úzká spolupráce s jednatelem firmy, finančním controllerem a všemi kolegy ve firmě
• Odpovědnost za sledování pohledávek a závazků, zasílání upomínek a aktivní komunikace
• Příprava roční závěrky v účetním systému a kontrola postupů pro uzavření roku
• Zajištění kompletní účetní agendy společnosti, včetně přípravy DPH, KH případně SH
• Zadávání příkazů do banky, sledování a účtování pokladny společnosti
• Sledování správných termínů plateb a zajištění úhrad
• Příprava Cash Flow reportu na měsíční bázi

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavý plat a bonusy, jsme otevřeni požadavkům zájemce (DPP, DPČ, IČ, HPP)
• Příležitost získat široké znalosti o mediálním trhu
• Firemní kultura zaměřená na otevřenou komunikaci a výměnu zkušeností
• Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
• Spolupráce s příjemnými kolegy ochotnými předat své zkušenosti v rámci spolupráce
• Práci na HPP či zkrácený úvazek (předpoklad po zapracování ½ - ¾ úvazku s možností si dle povinností pracovní dobu přizpůsobit dle osobních potřeb)

Informace o náboru

Hledáme zkušené/ho účetní/ho. Jedná se o samostatnou pozici, která nabízí zajímavé zkušenosti z oblasti mediálního trhu a širokou oblast odpovědností. Hledáme kolegu s otevřenou myslí a zájmem o rozvoj firmy. Připraveného participovat na projektech společnosti a být aktivním členem týmu pro projekty související s účetním informačním systémem a jeho případnou změnou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nakladatelství, TV, rozhlas

Pro našeho klienta, společnost, která je již 10 let stabilní českou firmou na mediálním trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior účetní.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. 5 let praxe v účetnictví na pozici všeobecné účetní nebo senior
• Perfektní znalost kompletních účetních postupů, procesů a všech zákonných povinností
• Tah na branku
• Odpovědnost k termínům a schopnost si samostatně přizpůsobit pracovní povinnosti s ohledem na požadavky státní správy
• Znalost daňového a účetního práva ČR
• Plnění povinností a ochotu ukázat iniciativu
• Schopnost převzít odpovědnost za realizaci úkolů, projektů a zajistit jejich vysokou kvalitu
• Dobrého týmového hráče
• Znalost účetního systému SUN a/nebo Vario je velkou výhodou.
• Dobrá znalost MS Excel
• Výborná znalost českého jazyka
• Dobrou znalost anglického jazyka oceníme, není podmínkou
• Výborné komunikační schopnosti a schopnost iniciativně řešit problémy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3444196  Datum zveřejnění: 9.7.2018