Operátor strojov a zariadení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spracovanie vstupných dát cez počítač
• práca s databázou údajov
• tlač dát, kontrola tlačených výstupov
• manuálne nastavovanie stroja
• detekovanie a odstraňovanie bežných prevádzkových závad

• práca na HPP na DOBU NEURČITÚ s možnosťou dlhodobého zamestnania
• nástupný plat 800EUR
• nástupný BONUS vo výške 1000EUR
• garantované prvé ZVÝŠENIE PLATU zakotvené v pracovnej zmluve
• UBYTOVANIE hradené zamestnávateľom
• pravidelné polročné prehodnocovanie platu v závislosti od získaných zručností
• osobné mzdové ohodnotenie
• sociálny program (príspevok pri uzavretí manželstva, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na kultúrne podujatie, posilňovňu a iné, odmena pri pracovných jubileách)
• stravné lístky hradené zamestnávateľom nad minimálne sadzby (zamestnanec platí iba 1euro z hodnoty gastrolístka)
• teplá strava v stravovacom zariadení zamestnávateľa priamo vo firme
• teambuildingové aktivity pre zamestnancov (vianočný večierok, športový deň v letných mesiacoch, firemné raňajky, divadlo a iné )
• práca v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu
• ľahko dostupná lokalita priamo pri ŽST Lamač
• preplatenie cestovných nákladov na pohovor uchádzačom mimo BA (v prípade prijatia do pracovného pomeru)
• ponúkame Vám prácu v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu, prácu so zaujímavými a jedinečnými technológiami v EU
• miesto výkonu práce: Bratislava

Pre nášho klienta, jedného z najmodernejších tlačiarensko – distribučných centier v strednej Európe a jediným uceleným poskytovateľom printových, doručovacích a direct marketingových služieb, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Operátor strojov a zariadení.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Polygrafický, vydavateľský priemysel

Jeden z najmodernejších tlačiarensko – distribučných centier v strednej Európe a jediným uceleným poskytovateľom printových, doručovacích a direct marketingových služieb

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• stredoškolské odborné vzdelanie, odbor strojárstvo, polygrafia - výhodou
• pozícia je vhodná aj pre absolventa školy
• mechanická a technická zručnosť
• základná PC gramotnosť (Excel)
• zodpovednosť, 100% dochádzka
• schopnosť a chuť učiť sa nové veci
Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis na e-mailovú adresu [email protected]. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície.
Spoločnosť PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.
Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., so sídlom Na Kozačce 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb. "O ochrane osobných údajov" v znení neskorších predpisov, a to až do odvolania písomnou formou.

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3445712  Datum zveřejnění: 10.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 800€