Vedoucí směny ve skladu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Mělník, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vedení týmu cca 8 lidí
• Manipulace se vstupním materiálem a s hotovými výrobky
• Nakládka/vykládka
• Zaskladňování a vyskladňování materiálu
• Značení obalů
• Přeskladňování materiálu do výroby
• Elektronické zpracování dat skladové evidence
• Práce ve čtyřsměnném provozu (12 hodinové směny, ranní, noční / krátký, dlouhý týden)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí velké mezinárodní firmy
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Velmi dobré platové podmínky
• Firemní benefity (13. a 14. mzda, dotované stravování, zvýhodněné volání atd.)
• Sportovní a společenské akce
• Místo výkonu práce: Mělník

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou uložení motorů, převodovek, řemenic a podvozkových dílů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí směny ve skladu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost, která se zabývá výrobou uložení motorů, převodovek, řemenic a podvozkových dílů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU vzdělání
• Oprávnění na VZV výhodou
• Manuální zručnost, Kladný vztah k technice (manipulační, skenery)
• Ochota pracovat ve směnném provozu
• Znalost práce na PC, SAP
• Zkušenost na obdobné pozici (ve skladovém hospodářství a s vedením týmu)
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3446550  Datum zveřejnění: 11.7.2018