Senior/junior SAP programátor ABAP

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Programátorská činnost v oblasti SAP
• Vývoj nové funkcionality
• Údržba existujících aplikací
• Podpora pro klíčové a koncové uživatele
• Účast na projektech SAP (ERP, IS-U, HANA)
• Spoluúčast při analýze a tvorbě nových řešení v oblasti SAP a integrovaných systémech

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Perspektivní uplatnění na projektech v kvalitním týmu
• Práci na home office
• Motivující finanční ohodnocení
• Zázemí prosperující české společnosti
• Příjemné a přátelské pracovní prostředí
• Práci v moderní dynamické společnosti
• Možnost osobního a kariérního růstu
• Možnost práce v zahraničí
• Kanceláře společnosti po celé ČR

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

IT poradenská společnost, která se zaměřuje na poskytování poradenských služeb v oblasti řízení a implementace komplexního ekonomického informačního systému SAP, komunikaci se zákazníky a navazující školení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• Znalost anglického či německého jazyka
• Znalost programování ABAP (imperativní a OO programování, metody „user-exit“ programování, BAPI, reporty, dynpra, formuláře, integrace na SAP/nonSAP systémy)
• Znalost XML
• Znalost architektury SAP
• Analytické myšlení
• Zákaznický přístup, ochotu cestovat

Výhodou pro Vás bude:
• Znalost programování v JAVA či jiném jazyce
• Znalost mobilního programování (Android, iOS)
• Znalost SAP Workflow
• Znalost WD4A A znalost SAP modulů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3456341  Datum zveřejnění: 27.8.2018