Kalkulant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Blansko, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Tvorba cenových kalkulací v interním systému
• Konzultace s obchodními zástupci, klienty
• Další administrativní úkony

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce ve stabilní společnosti
• Práce na HPP
• Flexibilní pracovní doba (dle dohody)
• 13. Plat
• Telefon i pro soukromé účely
• Nástup dohodou
• Kancelář: Lipůvka u Brna

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou, montáží a servisem schodišťových zdvižných plošin, sedaček a stropních zvedacích zařízení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Kalkulant.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

společnost, která se zabývá výrobou, montáží a servisem schodišťových zdvižných plošin, sedaček a stropních zvedacích zařízení

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• Zkušenosti s tvorbou cenových nabídek výhodou
• Znalost práce na PC
• Uživatelská znalost práce v AutoCAD nebo jiným softwarem velkou výhodou
• Anglický jazyk není podmínkou
• Flexibilita
• Zodpovědný a samostatný přístup k práci

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis
ID: 3456354   Datum zveřejnění: 24.7.2018