Specialista pro B2B proces a nástroj

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem softwaru, licencí a dalších produktů, především pro zajištění základní infrastruktury podniků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista pro B2B proces a nástroj

Náplň práce:
• Spolupráce při zlepšování business procesů pro obchodování s partnery
• Správa a rozvoj obchodního portálu (administrační rozhraní)
• Znalost, sledování a zkoumání novinek cloudových služeb společnosti Microsoft a aktuálních postupů pro jejich nákup, prodej a správu (prostor pro vlastní studium ze zdrojů v češtině i angličtině)
• Koordinace spolupráce s poskytovatelem řešení portálu v anglickém jazyce
• Podpora uživatelů portálu a jejich obchodních aktivit
• Tvorba dokumentace, manuálů k portálu a souvisejících business procesů
• Správa požadavků zadaných přes Help Desk rozhraní portálu (zadávání a koordinace technického supportu služeb Microsoft smluvním dodavatelům, vyřizování požadavků týkajících se přímo portálu a částečně produktů)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Pozici vhodnou i pro absolventy
• Využití vlastních nápadů a zkušeností
• Spoustu nových informací, vědomostí, zážitků a zkušeností na vlastní kůži
• Dlouhodobou spolupráci
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Benefity v podobě - 5. týdnů dovolené, stravenky, kurz angličtiny,…
• Práci v uznávaném, akčním a kreativním kolektivu
• Příjemné pracovní prostředí v Praze na Vinohradech

5. týdnů dovolené, stravenky, kurz angličtiny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost zabývající se prodejem softwaru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání (IT obor je velkou výhodou)
• Dobrá znalost českého jazyka (pro především písemnou a srozumitelnou komunikaci s klienty)
• Znalost anglického jazyka (nutná pro intenzivní komunikaci s poskytovatelem portálu, eskalaci požadavků i studium odborných materiálů)
• Všeobecný přehled v oboru IT (znalost základních pojmů z provozu IT infrastruktury, webových a cloudových služeb)
• Schopnost učit se novým věcem
• Zodpovědný, aktivní a strukturovaný přístup k práci
• Schopnost, na základě vlastní úvahy a logiky, analyzovat a hledat optimální řešení z hlediska náročnosti požadavku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3470942  Datum zveřejnění: 15.8.2018