Mzdový účtovník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200-1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné spracovanie mzdovej agendy pre pridelených externých klientov a to najmä:

- Mesačné spracovanie mzdovej agendy v programe POHODA, cca 90 zamestnancov pre 7 spoločností
- Ročné mzdové služby
- Poradenstvo v oblasti miezd a personalistiky
- Komunikácia s domácimi aj zahraničnými klientmi (veľmi málo)
- Pomoc pri zaúčtovaní účtovných dokladov v období, kedy nie je mzdová práca, vždy max. 1 týždeň

- Hrubá mzda podľa skúseností € 1.200 - € 1.400
- Priebežné vzdelávanie v odbore
- Práca v malom dynamickom kolektíve
- 3 sick days / rok
- Zamestnanecké benefity (gastrolístky, príspevky na využitie športových, kultúrnych, zdravotníckych zariadení)
- Možnosť využitia Home Office
- Miesto výkonu práce: Bratislava

Dynamická konzultantská spoločnosť pôsobiaca v Slovenskej a v Českej republike v oblasti daňového poradenstva, vedenia účtovnej a mzdovej evidencie, hľadá vhodného kandidáta na pozíciu Mzdový účtovník pre pobočku v Bratislave.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Dynamická konzultantská spoločnosť pôsobiaca v Slovenskej a v Českej republike v oblasti daňového poradenstva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Absolvent ekonomickej VŠ
- Cudzí jazyk: angličtina (samostatná komunikácia anglicky písomne, e-mailom, telefonicky aj osobne)
- Znalosť mzdovej a súvisiacej daňovej legislatívy
- Kultivovaný písomný prejav a schopnosť jasne a výstižne formulovať svoje myšlienky
- Starostlivosť, zodpovednosť, klientsky prístup
- Flexibilita
- Znalosť práce na PC – word, excel, znalosť účtovného SW POHODA je vítaná

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa vyhľadávaním kandidátov, pracovný portál, personálne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 3471233   Datum zveřejnění: 13.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   1200-1400